A 2025-2026-os tanév eseményei
![]() |
Osztályfőnök: Kátai Erzsébet
Osztálynévsor:
Bagyó Adrienn, Baski Sándor Hunor, Bécsi-Farooq Zamira, Botka Zente, Czár Bernadett Katalin, Csányi Laura Csenge, Csömöri Dóra, Erdei-Fűz Bertalan, Fór Petrik Péter, Fuchs Hunor, Gergely Dorka Lili, Guzli Emma, Kopis Hanna Ilona, Laki Panka, Lipták Léna, Márai Merse Csanád, Miháczi Hanna, Nagy Ádám Balázs, Paulheim Vilmos, Rátonyi Lilla Petra, Rimóczi Réka, Rugina Patrik Ozor, Sallai Ruben, Sallós Patrik, Sári Adrienn, Sarkadi Lujza, Szabó Gréta, Szabó Zselyke Réka, Szőgyényi László Zalán, Szőke Fábián, Tóth Lívia, Vásárhelyi-Nagy Antal
OSZTÁLYKIRÁNDULÁS GYŐRBEN
A 8.a osztály Győrbe kirándult a hétvégén.
Május 31-én útba ejtettük a Pannonhalmi Apátságot,
ahol az apátság történelmébe kaphattunk betekintést egy múzeumpedagógiai foglalkozáson.
Majd a délutánt Győr belvárosában töltöttük,
ahol nyomozós feladatokon keresztül ismerhették meg a gyerekek a nevezetességeket.
Másnap az AUDI gyárban gyárlátogatás keretein belül megcsodálhattuk
a modern technikátés az elképesztő precizitást.
Kirándulásunkat a hangulatos győri állatkertben zártuk.
Este élményekkel tele érkeztünk meg.
Köszönöm Tóth Szilvia tanárnőnek, hogy elkísért minket és segítségemre volt.
Kátai Erzsébet, osztályfőnök
BOWLINGOZÁS SZIGETSZENTMÁRTONBAN
![]() |
A május 15-ei borongós péntek délutánt a 8.a osztály csapatépítő játékokkal töltötte:
bowlingoztunk, csocsóztunk, biliárdoztunk és sokat beszélgettünk.
Köszönet a szigetszentmártoni Castrumnak a lehetőségért, nagyon jól éreztük magunkat!
Kátai Erzsébet, osztályfőnök
KIRÁNDULÁS BUDAPESTEN
![]() |
Május 4-én a 8.a osztály egy budapesti kiránduláson vett részt.
Délelőtt a gyerekek szabadulószobákban tehették próbára kreativitásukat, logikájukat és
kis csoportokban erősítették az együttműködést,
hogy kijussanak a rejtvényekkel teli szobákból.
Ezután sétáltunk egyet a városban, majd délután ellátogattunk a Pénzmúzeumba,
amely modern megjelenésével, interaktívan és játékosan szórakoztat és tanít.
A közel másfél órás körbevezetésen egy szakember mesélt a pénz formáiról, történelméről és jelenéről,
és digitális formában a gyerekek kipróbálhatták többek között, hogy milyen lehetett a cserekereskedelem,
hogyan kell tőzsdézni és mik a hamis bankjegyek ismérvei.
Köszönjük Tóth Szilvia tanárnőnek, hogy elkísért minket!
Kátai Erzsébet, osztályfőnök
TANULMÁNYI KIRÁNDULÁS A LAUDER JAVNE ISKOLÁBAN
![]() |
A 8.a osztály november 4-én ismét ellátogatott a Lauder Javne iskolába.
Ez alkalommal egy VR foglalkozáson a Nemzetközi űrállomáson tehettünk virtuális sétát, valamint meghallgattunk egy látványos előadást a színekről.
A tudományos küldetésünk alkalmával egy gravitációs pályát építettünk csapatmunkával.
Hazafelé mindenki kimozoghatta magát a Superfly-ban.
A tartalmas nap során agyunkat és testünket is megtornáztattuk.
Köszönöm Tóth Szilvia tanárnőnek a segítséget és hogy eljött velünk.
ZÁNKA - ERZSÉBET - TÁBOR
![]() |
Augusztus 17. és 22. között a 7.a osztály Erzsébet táborban járt.
Ez az együtt töltött 5 nap kiváló lehetőségeket adott, hogy a gyerekek számos területen fejlődhessenek és összekovácsolódjanak.
A tábor biztosította programok közül részt vettünk fizikai kísérleteken, vizes vetélkedőn, VR játékokon,
erőnléti és ügyességi akadálypályán, hajókázáson és kvíz versenyen.
Az igazi kikapcsolódást a napközbeni strandolás, ping-pong versenyünk
és az esténként megszervezett koncertek, táncházak és diszkók adták.
Bizonyára felejthetetlen élmény marad mindenkinek.
Ezúton is szeretném megköszönni Hidvégi Klára Tanárnőnek,
hogy elkísért bennünket és mindenben sokat segített!
Kátai Erzsébet
osztályfőnök





